top of page
profi-cover-v4.jpg

montāža sākot
no 
3000 EUR

Jūsu mājas
ārējā kanalizācija

bio-cover.jpg

Mūsdienīga un draudzīga apkārtējai videi

Kanalizācijas krātvertnes

storage-cover.jpg

Piemērotas salīdzinoši nelielām slodzēm

septic-cover.jpg

Augsta izturība un ilgmūžība

Īstenotie projekti

Kalnciems

Sarežģīts Bioloģiskās kanalizācijas montāžas projekts kūdras augsnē vietā ar ļoti augstu gruntsūdens līmeni (shēma Nr. 6).

Sākotnēji tika veikti gruntsūdens pazemināšanas darbi, pēc tam tika uzstādīta galvenā tvertne, līdzās – sūkņu stacija ar novadi upē. Klients bija ļoti apmierināts ar darbu.

Bioloģiskā kanalizācija

Bioloģiskās attīrīšanas iekārta

Viens no mūsdienīgākajiem kanalizācijas sistēmu risinājumiem.

Piedāvājam gan Latvijas, gan Eiropas ražotāju iekārtas. Izvēlamies vislabākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm. Visām attīrīšanas iekārtām ir CE marķējums, un tās atbilst ES normām.

Īpatnības un priekšrocības:
• attīra notekūdeņus līdz pat 99 %
• tos var novadīt grāvī vai tuvākajā ūdenstilpnē;
• iekārtai nepieciešama pastāvīga elektroapgāde;

• lai izvairītos no nepatīkamajām smakām, sistēma ir regulāri jālieto;
• ilgmūžība;
• energoefektivitāte;

• 24 mēnešu garantija.

Mūsdienīga un draudzīga apkārtējai videi

bio-cover.jpg
iesakām

Pieslēguma shēmas

Kanalizācijas krājtvertnes

Kanalizācijas krājtvertnes

Mēs piedāvājam kanalizācijas krājtvertnes, kas izgatavotas no kvalitatīviem dažādu ražotāju materiāliem.


Īpatnības un priekšrocības:

• atveres ir izturīgas, uz tām neiedarbojas dažādas ķīmiskas vielas, kas var nokļūt notekūdeņos;
• izmēru var izvēlēties atbilstoši konkrētajā objektā radīto notekūdeņu daudzumam;
• pieejamas krājtvertnes ar tilpumu 1000 l (dārza mājiņām), kā arī hermētiskas krājtvertnes 3000 l tilpumā lielām slodzēm;
• 24 mēnešu garantija.

 

Piemērotas salīdzinoši nelielām slodzēm

storage-cover.jpg

Septiķi

Septiskās tvertnes

Ārkārtīgi kvalitatīvas Latvijas un Eiropas ražotāju septiskās tvertnes. Visām tvertnēm ir CE marķējums, kas apstiprina atbilstību ES standartiem un normatīvajiem aktiem.

Īpatnības un priekšrocības:

• polietilēna, svars aptuveni 2000 kg; faktiskais tilpums 2800 l, kas ir sadalīts 3 kamerās;
• būvēti uzstādīšanai vietās, kur novērojamas lielas gruntsūdens līmeņa svārstības;
• liela noturība pret smaguma spēku iedarbību, tvertne nedeformējas, uzstādot mālainā augsnē;
• vienmērīga un lēna notekūdeņu attīrīšana;

• 24 mēnešu garantija.

 

Augsta izturība un ilgmūžība

septic-cover.jpg

Mūsu priekšrocības

Profesionāla komanda

Profesionāļu palīdzība – sākot no konsultācijām attiecībā uz ierīkošanu, līdz pat ierīkošanai un apkopei.

Kvalitatīvi
risinājumi

Мы работаем только с качественными решениями, получившими признание в ЕС.

Precizitāte
 

Darbus mēsi izpildām precīzi un noteiktajos termiņos.

Pareiza montāža un aprēķini

Izmantojam tikai pārbaudītus un kvalitatīvus materiālus, lai izvairītos no problēmām un liekiem izdevumiem nākotnē.

bio-kanalizacija-pieteikums
jimmy-nilsson-masth-xXytHCOv9ck-unsplash 1.jpg
Zvaniet jau tūlīt!

 25911596 
Vai arī atstājiet pieteikumu,
un mēs sazināsimies Jums ērtā laikā.

Paldies! Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!

Kas ir bioloģiskā kanalizācija?

Bioloģiskā kanalizācija ir kļuvusi par populāru alternatīvu tradicionālajai kanalizācijas sistēmai, kas izmanto ķīmiskus līdzekļus, lai novērstu cilvēku izdalītos atkritumus. Šī alternatīva metode izmanto dabiskus procesus, lai attīrītu ūdeni, kas atbrīvo no toksīniem un pārveido tos par nekaitīgiem elementiem. Bioloģiskā kanalizācija ir videi draudzīgāka un ilgtspējīgāka izvēle, kas var uzlabot mūsu vidi un uzlabot ekosistēmas stāvokli.

Kā darbojas Bioloģiskā kanalizācija?

Bioloģiskā kanalizācija izmanto dabiskus procesus, lai attīrītu ūdeni no cilvēku izdalītajiem atkritumiem. Šie dabiskie procesi notiek, izmantojot mikroorganismus un citus bioloģiskus elementus, kas var pārveidot toksīnus un citas kaitīgas vielas nekaitīgos elementos. Šīs metodes galvenie procesi ir:

Aktīvā augsne

Aktīvā augsne ir viena no bioloģiskās kanalizācijas galvenajām sastāvdaļām. Aktīvā augsne satur milzīgu skaitu mikroorganismu, kas dažādas vielas pārveido par nekaitīgiem elementiem. Aktīvā augsne satur daudzus mikroorganismus, kas pārveido atkritumus, piemēram, olbaltumvielas, taukus un ogļhidrātus, par nekaitīgiem elementiem. Šie mikroorganismi izmanto atkritumus kā barības vielu, tādējādi pārveidojot tos par elementiem, kurus var tikt izmantot citas augu un dzīvnieku sugas.

Dabiskais filtrs

Dabiskais filtrs ir otra bioloģiskās kanalizācijas sastāvdaļa. Dabiskā filtrācija norisinās kādu laiku, kad notiek augsnes procesi, kur mikroorganismi pārveido atkritumus, kas atlikuši pēc pirmā attīrīšanas posma. Šajā posmā atkritumi tiek pārklāti ar augsni, kas satur vairākus slāņus, tostarp smilšu, augsnes un akmeņu slāņus. Kad ūdens caurplūst caur šiem slāņiem, dažādi mikroorganismi iznīcina toksīnus un citas kaitīgas vielas, kas atrodas ūdenī. Galu galā šī metode novērš toksīnu nonākšanu ūdenos un nodrošina tā attīrīšanu.

Sērijveida attīrīšanas sistēma

Sērijveida attīrīšanas sistēma ir vēl viena bioloģiskās kanalizācijas sastāvdaļa. Šī sistēma sastāv no vairākiem posmiem, kas ietver dažādus bioloģiskus procesus, lai pārveidotu atkritumus par nekaitīgiem elementiem. Pirmajā posmā notiek lielākā attīrīšana, kurā ūdens tiek attīrīts no lielākajiem kaitīgajiem elementiem. Nākamie posmi izmanto mikroorganismus un dabiskus procesus, lai pārvērstu aizvien mazākas daļiņas, līdz ūdens ir atbrīvots no visiem kaitīgajiem elementiem.

Dabiskais cikls

Dabiskais cikls ir pamats, uz kura balstās bioloģiskā kanalizācija. Šī metode izmanto dabiskus procesus, kas jau pastāv dabā, lai attīrītu ūdeni. Šie procesi ir pārtikas ķēde un oglekļa cikls, kas pārvērš atkritumus un toksīnus par barības vielām un nekaitīgiem elementiem, ko var izmantot citi organismi, piemēram, augi un dzīvnieki. Bioloģiskā kanalizācija ne tikai novērš kaitīgu elementu nonākšanu ūdenī, bet arī veicina dabisko ciklu un atjauno ekosistēmas līdzsvaru.

Kādas ir Bioloģiskās Kanalizācijas priekšrocības?

Bioloģiskā kanalizācija piedāvā daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālo kanalizāciju. Šīs priekšrocības ietver:​

Labvēlīga ietekme uz vidi

Bioloģiskā kanalizācija ir videi labvēlīgāka izvēle salīdzinājumā ar tradicionālo kanalizāciju. Šī metode neizmanto ķīmiskas vielas un citas kaitīgas vielas, kas varētu piesārņot vidi. Tā vietā bioloģiskā kanalizācija izmanto dabiskus procesus, lai attīrītu ūdeni. Tādējādi tā labvēlīgāk iedarbojas uz vidi un piedāvā ilgtspējīgāku risinājumu ilgtermiņā.

Mazākas uzturēšanas izmaksas

Salīdzinājumā ar tradicionālo kanalizāciju bioloģiskā kanalizācija var būt lētāka un vieglāk uzturama. Šī metode neprasa dārgas ķīmiskas vielas un dārgas iekārtas, kas bieži ir nepieciešamas tradicionālajai kanalizācijai. Turklāt bioloģiskā kanalizācija prasa mazāk uzturēšanas laika un resursu, kas var samazināt kopējās izmaksas.

Ieguvumi cilvēka veselībai

Bioloģiskā kanalizācija var uzlabot cilvēka veselību, jo tā novērš kaitīgu elementu nonākšanu ūdenī. Kaitīgi elementi, piemēram, toksīni un baktērijas, var būt bīstami cilvēka veselībai, ja tie tiek izmantoti pārtikā vai ieelpoti. Bioloģiskā kanalizācija samazina šīs briesmas, padarot ūdeni drošāku cilvēku un dzīvnieku patēriņam.
 

Paaugstināta atkritumu apsaimniekošanas efektivitāte

Bioloģiskā kanalizācija var uzlabot atkritumu apsaimniekošanas efektivitāti, jo tā pārveido atkritumus par nekaitīgiem elementiem, kas var tikt izmantoti citos procesos. Piemēram, pārveidotie atkritumi var tikt izmantoti kā mēslojums lauksaimniecībā vai kā enerģijas avots.

Kāda ir bioloģiskās kanalizācijas ilgmūžība?

Bioloģiskā kanalizācija var būt ilgmūžīgs risinājums, ja tā tiek uzstādīta un uzturēta pareizi. Bioloģiskās kanalizācijas iekārtas var darboties vismaz 20 gadus, ja tās tiek regulāri uzturētas un tīrītas.

Vai bioloģiskā kanalizācija ir piemērota visiem apstākļiem?

Bioloģiskā kanalizācija var nebūt piemērota visiem apstākļiem, it īpaši, ja nav pietiekami daudz vietas, lai uzstādītu nepieciešamās iekārtas vai ja apkārtnē ir jutīga vide. Lai noteiktu, vai bioloģiskā kanalizācija ir piemērota konkrētiem apstākļiem, jāveic rūpīga apstākļu analīze.

Vai bioloģiskā kanalizācija ir lētāka par tradicionālo kanalizāciju?

Bioloģiskā kanalizācija var būt lētāka par tradicionālo kanalizāciju, jo tā neprasa dārgas ķīmiskas vielas un dārgas iekārtas, kas bieži ir nepieciešamas tradicionālajai kanalizācijai. Turklāt bioloģiskā kanalizācija prasa mazāk uzturēšanas laika un resursu, kas var samazināt kopējās izmaksas.

Kā notiek bioloģiskā kanalizācija?

Bioloģiskā kanalizācija notiek, izmantojot dabiskus procesus, lai attīrītu ūdeni. Pirmkārt, attīrīšanas iekārtā tiek veidots īpašs mikrobu biotops, kur mikroorganismi sadala un attīra notekūdeņus. Šīs iekārtas var būt pazemes bedres, kuras piepilda ar zemi, vai arī tiek izmantotas citas atvērtas sistēmas.

Kā notiek bioloģiskā kanalizācija?

Bioloģiskā kanalizācija notiek, izmantojot dabiskus procesus, lai attīrītu ūdeni. Pirmkārt, attīrīšanas iekārtā tiek veidota īpaša mikrobu vide, kur mikroorganismi sadala un attīra notekūdeņus. Šīs iekārtas var būt pazemes bedres, kuras piepilda ar zemi, vai arī tiek izmantotas citas atklātas sistēmas.
 

Kāds ir bioloģiskās kanalizācijas efektivitātes līmenis?

Bioloģiskās kanalizācijas efektivitātes līmenis var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, attīrīšanas iekārtas veida un lietošanas intensitātes. Tomēr lielākā daļa bioloģiskās kanalizācijas sistēmu spēj attīrīt līdz pat 90% no organiskajiem piesārņotājiem.

Vai bioloģiskā kanalizācija var radīt smaku?

Bioloģiskā kanalizācija var radīt smaku, ja attīrīšanas iekārtas netiek pareizi uzturētas un tīrītas. Lai novērstu smaku rašanos, iekārtas jāuztur tīras un jāuzrauga regulāri.

Kādas ir bioloģiskās kanalizācijas priekšrocības

  • Samazina piesārņojumu – Bioloģiskā kanalizācija spēj efektīvi attīrīt notekūdeņus no organiskajiem piesārņotājiem, samazinot to negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi.

  • Samazina ūdens patēriņu – Bioloģiskā kanalizācija var atjaunot un izmantot notekūdeņus kā ūdens avotu dažādiem mērķiem, piemēram, lauku vai zaļās zonas apūdeņošanai.

  • Zema uzturēšanas maksa – Bioloģiskā kanalizācija var būt lētāks un vienkāršāks risinājums nekā tradicionālā kanalizācija, jo tā prasa mazāk dārgu iekārtu un uzturēšanas izmaksu.

  • Viens no atjaunojamiem enerģijas avotiem – Bioloģiskā kanalizācija var ražot biogāzi, kas var tikt izmantota kā atjaunojamās enerģijas avots dažādās nozarēs.

bio kanalizācijas ierīkošana • kanalizācijas septiķis cena • septiķis privātmājai • bio septiķis • bio septiķis cenas • bio kanalizācijas izbūve • septiķis ar infiltrācijas lauku • bio kanalizācijas ierīkošana • bioloģiskās kanalizācijas • bio kanalizācijas ierīkošanas izmaksas • bioloģiskās kanalizācijas • attīrīšanas iekārtas • cik maksā bioloģiskā kanalizācija • septiķis 3m3 • septiķis 5m3 cena • septiķis 2m3 • trīskameru septiķis • bioloģiskā • kanalizācijas sistēma • bio kanalizācija izmaksas

bottom of page